Rekomendują nas

dr-kapinski
W dobie powszechnego dostępu do wiedzy, której nikt nie weryfikuje, rzetelne źródło informacji to skarb. Jeśli do tego dodać wsparcie organizacyjne i po prostu mentalne dla rodziców świeżo narodzonego dziecka z wrodzoną deformacją- zyskamy idealne źródło wiedzy. Wszystkie te założenia spełnia strona clubfoot-support. org. Z czystym sumieniem i bez żadnych wątpliwości polecam ją wszystkim rodzicom moich pacjentów.

Dr Jacek Kąpiński | ortopeda dziecięcy

Wydajemy oficjalną rekomendację organizacji Clubfoot-Support.org jako stronie propagującej rzetelną wiedzę na temat leczenia stopy końsko – szpotawej.
Wszystkich rodziców szukających wsparcia dla swoich pociech dotkniętych deformacją końsko – szpotawości zapraszamy na stronę: https://clubfoot-support.org

Piotr Kostrzębski | OsteoMedical

Clubfoot Support Poland to inicjatywa zrzeszająca pacjentów, rodziców i lekarzy związanych z leczeniem stóp końsko-szpotawych. Materiały opracowane na stronie internetowej w rzetelny i zrozumiały sposób pozwalają rodzicom poznać i zrozumieć wadę, która dotknęła ich podopiecznych. Wszystkim rodzicom, niezależnie od wieku dziecka i sposobu jakim są leczone, zalecam zapoznanie się ze stroną.

Dr Maciej Ozonek | ortopeda dziecięcy

rafal kacprzak dr.best
Od kilku lat obserwuję rozwój wiedzy na temat stóp końsko-szpotawych w Polsce. Jako fizjoterapeuta, ale i ojciec synka z SKS, najwyżej cenię sobie stronę clubfoot-support.org za to, że wiedza na niej zawarta jest w pełni aktualna i kompletna, zgodna z najwyższymi międzynarodowymi standardami leczenia tej wady, a co najważniejsze cały czas na bieżąco aktualizowana.
Rekomenduję i polecam wszystkim rodzicom którzy szukają informacji jak postępować z dzieckiem z SKS od pierwszych chwil po narodzeniu do pełnego wyleczenia, ale również tym, którzy potrzebują wsparcia psychicznego dla siebie i bliskich.

Rafał Kacprzak | Fizjoterapeuta i Terapeuta Manualny